İADE PROSEDÜRÜDÜR;

GENEL ŞARTLAR;

 • Ürün teslim sırasında dış kolisi çok dikkatli bir şekilde kontrol edilerek kutusu hasarlı ürün Kargo'dan kesinlikle teslim alınmadan geri iade edilmelidir,

 

 • Ürün kurulum sırasında Hasarlı olduğu servis tarafından tespit edilir ise; Servis tutanağı ile beraber [email protected] adresine e-posta ile tüm bilgi ve belgeler iletilir.Süreç servis üzerinden değişim prosedürü uygulanarak çözümlenir.

 

 • Cayma Hakkı;Müşterinin ürün teslim edilmeden üründen cayma hakkı saklıdır.Teslim edilmeyen sipariş tutarı müşteri talebi doğrultusunda iade edilir, ya da hesabında bir sonraki alış-veriş’ine yansıtılmak üzere alış-veriş çeki olarak tanımlanır.

 

 1. Kredi / banka kartı İade 

  1. İade Talebinizin akabinde ürün elimize ulaşıktan 5-7 iş günü içerisinden geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya yapılır.
   Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.Bu süre ilgili bankaya göre 5 ile 8 iş gün içerisinde değişkenlik gösterebilir.

  1. Taksitli alışverişler

Turkuaz Ticaret tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde geri öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

c) Kredi kartı puanı ile yapılan alışverişler;

Geri ödemeniz iade edeceğiniz ürünün TL tutarı kadar Hesabınız ya da  kartınıza yatırılır.

 1. Çoklu kredi kartı ile yapılan alışverişler;
  İade tutarı alışveriş sırasında kullandığınız kartlarınız arasında paylaştırılarak iade edilir.

 1. Havale / EFT

  1. Geri ödemeniz, iade talebiniz onaylandıktan 1 iş günü sonra belirttiğiniz IBAN hesabınıza geri iade yapılır.

  1. Anında havale ;Geri ödemeniz, iade talebiniz onaylandığı anda banka hesabınıza yapılır ve hesabınıza anında yansır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR