Değerli Müşterimiz;

 

www.turkuaztrade.com  web sitemizden sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5 ile 8  -12 iş günüdür. Bulunduğunuz il ve ilçenin özel teslimat günleri mevcut ise belirtilen bu teslimat süresi daha uzun olabilir.Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizde siparişleriniz onaylandıktan sonra Büyük Beyaz eşya ürünleri için en geç 8-12  (Yedi-Oniki ) iş günü küçük ürünler için en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

Belirtilen kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
  • Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
  • Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 2592601numaralı telefona ve durumu [email protected]  e-posta adresine bildiriniz.Ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

 

 

www.turkuaztrade.com

Turkuaztrade Elektronik Ticaret Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR